Please wait...
The product was added to the shopping cart. View shopping cart here
Empty cart

MICROOPTICS SFP+, 10Gb/s, LC, SM 1310nm, 10km, DDMI

Forsíðan Tólbúnaður Teldu Lutir Spare Parts MICROOPTICS SFP+, 10Gb/s, LC, SM 1310nm, 10km, DDMI
MICROOPTICS SFP+, 10Gb/s, LC, SM 1310nm, 10km, DDMI (MO-C-S311X2-3CDL10)

MICROOPTICS SFP+, 10Gb/s, LC, SM 1310nm, 10km, DDMI

SKU:
MO-C-S311X2-3CDL10
EAN:
5711045423185
1.680,-
1.344,- uttan mvg.
Á goymslu 17
Nøgd:
Lýsing

Micro-Optics products provide seamless connectivity for all your current and future network hardware needs.

Hóast vit gera okkara ítasta til tess at veita nøktandi kunning, so eru myndirnar bert vegleiðandi, og vøran sjálv er ikki endiliga 100% eins vorðin sum vísta myndin. Tól og annað kunnu verða víst við eykaútgerð, sum ikki hoyrir uppí, ella í øðrum skapi ella liti. Um so er, at munur er millum vørulýsingina og myndina, er tað vørulýsingin, ið geldur. Eru tygum í iva, setið tygum so í samband við okkum. Vit taka fyrivarni fyri prentvillum, prísbroytingum og vørulýsingum uttan fyrivarning.