Please wait...

The product was added to the shopping cart.View shopping cart here
Um Meltic    |    Setið tygum í samband við okkum    |    Fígging    |    Samhandilstreytir    |    Aftursendingartreytir
Vørumerki: 0
Millumúrslit: 0 DKK
Keypskurv
Søluátøk Servarar Farteldur / Teldur Sjónvørp / Ljóð Tólbúnaður Ritbúnaður Tele / GPS-arar Ítriv / Frítíð
Upplatingartíðir
Mána - Fríggjadag
8.00 - 17.00








Net Tilhoyr

MELLANOX TRANSCEIVERS transceiver,  IB EDR, up to 100 (MMA1B00-E100)

MELLANOX TRANSCEIVERS transceiver, IB EDR, up to 100 (MMA1B00-E100)

Product: Transceiver / GBIC / SFP
5.750 DKK
Nøgd: 
 
Keyp
(4.600 DKK uttan mvg.)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 8
Lýsing

Mellanox MMA1B00-E100 Transceiver IB EDR up to 100Gb/s QSFP28 MPO 850nm SR4 up to 100m

The MMA1B00-E100 is a 4-channel, pluggable, QSFP28 optical transceiver, designed for use in EDR 100Gb/s InfiniBand. This module incorporates Mellanox integrated circuit technology, to provide high performance at low power. The transceiver operates over parallel multi-mode (MMF) ribbon fiber, using a nominal wavelength of 850nm, and is SFF-8665 compliant. The MMA1B00-E100 has a standard QSFP28 connector on the electrical side towards the host system supporting CAUI-4. The optical interface is composed of four optical channels/fibers in each direction, intended for a parallel multi-mode optical cable via a standard MPO connector. Each channel/fiber operates at signaling rates up to 25.78125 GBd.

Hóast vit gera okkara ítasta til tess at veita nøktandi kunning, so eru myndirnar bert vegleiðandi, og vøran sjálv er ikki endiliga 100% eins vorðin sum vísta myndin. Tól og annað kunnu verða víst við eykaútgerð, sum ikki hoyrir uppí, ella í øðrum skapi ella liti. Um so er, at munur er millum vørulýsingina og myndina, er tað vørulýsingin, ið geldur. Eru tygum í iva, setið tygum so í samband við okkum. Vit taka fyrivarni fyri prentvillum, prísbroytingum og vørulýsingum uttan fyrivarning.
Login
  
 
 Minnist meg
Gloymt loyniorðið?
Nýggjur brúkari?
Logga inn
Leiðbeinari
 






Til forsíðu    |    Nýggj vørumerki    |    Søluátøk    |    Tíðindabrøv    |    Fá samband við okkum
Vørubólkar
Framleiðarar