Please wait...

The product was added to the shopping cart.View shopping cart here
Um Meltic    |    Setið tygum í samband við okkum    |    Fígging    |    Samhandilstreytir    |    Aftursendingartreytir
Vørumerki: 0
Millumúrslit: 0 DKK
Keypskurv
Søluátøk Servarar Farteldur / Teldur Sjónvørp / Ljóð Tólbúnaður Ritbúnaður Tele / GPS-arar Ítriv / Frítíð
Upplatingartíðir
Mána - Fríggjadag
8.00 - 17.00








Net Tilhoyr

MELLANOX Transceiver,  100GbE, QSFP28 MPO, 850nm, SR4,100m, DDMI (MMA1B00-C100D)

MELLANOX Transceiver, 100GbE, QSFP28 MPO, 850nm, SR4,100m, DDMI (MMA1B00-C100D)

Product: Transceiver / GBIC / SFP
3.325 DKK
Nøgd: 
 
Keyp
(2.660 DKK uttan mvg.)
Ikki á goymsluNÆSTI LATINGARDAGUR: 23.08.2021
Lýsing

Mellanox MMA1B00-C100D Optical Transceiver 100GbE QSFP28 MPO 850nm SR4 up to 100m DDMI

Mellanox MMA1B00-C100D is a 4-channel, pluggable, QSFP28 optical transceiver, designed for use in 100Gb/s Ethernet. This module incorporates Mellanox integrated circuit technology, in order to provide high performance at low power. The transceiver operates over parallel multi-mode (MMF) ribbon fiber, using a nominal wavelength of 850nm, and is SFF-8665 compliant. The MMA1B00-C100D has a standard QSFP28 connector on the electrical side towards the host system supporting CAUI-4. The optical interface is composed of four optical channels/fibers in each direction, intended for a parallel multi-mode optical cable via a standard MPO connector. Each channel/fiber operates at signaling rates up to 25.78125 GBd. Rigorous production testing ensures the best out-of-the-box installation experience, performance, and durability.

Hóast vit gera okkara ítasta til tess at veita nøktandi kunning, so eru myndirnar bert vegleiðandi, og vøran sjálv er ikki endiliga 100% eins vorðin sum vísta myndin. Tól og annað kunnu verða víst við eykaútgerð, sum ikki hoyrir uppí, ella í øðrum skapi ella liti. Um so er, at munur er millum vørulýsingina og myndina, er tað vørulýsingin, ið geldur. Eru tygum í iva, setið tygum so í samband við okkum. Vit taka fyrivarni fyri prentvillum, prísbroytingum og vørulýsingum uttan fyrivarning.
Login
  
 
 Minnist meg
Gloymt loyniorðið?
Nýggjur brúkari?
Logga inn
Leiðbeinari
 






Til forsíðu    |    Nýggj vørumerki    |    Søluátøk    |    Tíðindabrøv    |    Fá samband við okkum
Vørubólkar
Framleiðarar