Please wait...

The product was added to the shopping cart.View shopping cart here
Um Meltic    |    Setið tygum í samband við okkum    |    Fígging    |    Samhandilstreytir    |    Aftursendingartreytir
Vørumerki: 0
Millumúrslit: 0 DKK
Keypskurv
Søluátøk Servarar Farteldur / Teldur Sjónvørp / Ljóð Tólbúnaður Ritbúnaður Tele / GPS-arar Ítriv / Frítíð
Upplatingartíðir
Mána - Fríggjadag
8.00 - 17.00








Net Tilhoyr

MELLANOX 100GbE transceiver,  QSFP28, LC-LC, 1310nm, LR4 10k (MMA1L10-CR)

MELLANOX 100GbE transceiver, QSFP28, LC-LC, 1310nm, LR4 10k (MMA1L10-CR)

Product: Transceiver / GBIC / SFP
13.659 DKK
Nøgd: 
 
Keyp
(10.927,20 DKK uttan mvg.)
Á goymsluÁ fjargoymslu.: 5
Lýsing

Mellanox MMA1L10-CR Optical Transceiver 100GbE QSFP28 LC-LC 1310nm LR4 up to 10km

Mellanox 100Gb/s transceiver module is designed for use in 100 Gigabit Ethernet (GbE) links on up to 10km of single mode fiber. It is compliant with the QSFP28 MSA, IEEE 802.3ba 100GBASE-LR4 and IEEE 802.3bm CAUI-4. Digital diagnostic functions are available via the I2 C interface, as specified by the QSFP28 MSA. The module converts 4 input channels of 25Gb/s electrical data to 4 channels of LAN WDM optical signals and then multiplexes them into a single channel for 100Gb/s optical transmission. Reversely, on the receiver side the module de-multiplexes a 100Gb/s optical LAN WDM input into 4 optical signals and then converts them to 4 output channels of electrical data. Rigorous production testing ensures the best out-of-the-box installation experience, performance, and durability.

Hóast vit gera okkara ítasta til tess at veita nøktandi kunning, so eru myndirnar bert vegleiðandi, og vøran sjálv er ikki endiliga 100% eins vorðin sum vísta myndin. Tól og annað kunnu verða víst við eykaútgerð, sum ikki hoyrir uppí, ella í øðrum skapi ella liti. Um so er, at munur er millum vørulýsingina og myndina, er tað vørulýsingin, ið geldur. Eru tygum í iva, setið tygum so í samband við okkum. Vit taka fyrivarni fyri prentvillum, prísbroytingum og vørulýsingum uttan fyrivarning.
Login
  
 
 Minnist meg
Gloymt loyniorðið?
Nýggjur brúkari?
Logga inn
Leiðbeinari
 






Til forsíðu    |    Nýggj vørumerki    |    Søluátøk    |    Tíðindabrøv    |    Fá samband við okkum
Vørubólkar
Framleiðarar