Please wait...

The product was added to the shopping cart.View shopping cart here
Um Meltic    |    Setið tygum í samband við okkum    |    Fígging    |    Samhandilstreytir    |    Aftursendingartreytir
Vørumerki: 0
Millumúrslit: 0 DKK
Keypskurv
Søluátøk Servarar Farteldur / Teldur Sjónvørp / Ljóð Tólbúnaður Ritbúnaður Tele / GPS-arar Ítriv / Frítíð
Upplatingartíðir
Mána - Fríggjadag
8.00 - 17.00

Kaðalar


Connector 2: SC/PC     
Start Søge Wizard  
Ændre søgekriterier
Flokkið eftir 
Vísir 1-4 av 4 vørum
MICROCONNECT
Á goymslu  = Á goymslu
Ikki á goymslu  = Ikki á goymslu
MICROCONNECT LC/ PC-SC/ PC 1.5m 50/125 MM
MICROCONNECT LC/ PC-SC/ PC 1.5m 50/125 MM
VØRUNUMMAR: FIB4220015
Type: Fiber  -  Connector 1: LC/PC  -  Connector 2: SC/PC
235 DKK
 
Keyp
188 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
MICROCONNECT LC/ PC-SC/ PC 15M 50/125 OM4
MICROCONNECT LC/ PC-SC/ PC 15M 50/125 OM4
VØRUNUMMAR: FIB422015P
Type: Fiber  -  Connector 1: LC/PC  -  Connector 2: SC/PC
351 DKK
 
Keyp
280,80 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
MICROCONNECT LC/ PC-SC/ PC 1M 50/125 OM4
MICROCONNECT LC/ PC-SC/ PC 1M 50/125 OM4
VØRUNUMMAR: FIB422001P
Type: Fiber  -  Connector 1: LC/PC  -  Connector 2: SC/PC
384 DKK
 
Keyp
307,20 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
MICROCONNECT SC/ UPC-SC/ UPC 0.5m 50/125 OM5
MICROCONNECT SC/ UPC-SC/ UPC 0.5m 50/125 OM5
VØRUNUMMAR: FIB5710005
Type: Fiber  -  Connector 1: SC/UPC  -  Connector 2: SC/PC
417 DKK
 
Keyp
333,60 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
Vísir 1-4 av 4 vørum
Login
  
 
 Minnist meg
Gloymt loyniorðið?
Nýggjur brúkari?
Logga inn
Leiðbeinari

Til forsíðu    |    Nýggj vørumerki    |    Søluátøk    |    Tíðindabrøv    |    Fá samband við okkum
Vørubólkar
Framleiðarar