Please wait...

The product was added to the shopping cart.View shopping cart here
Um Meltic    |    Setið tygum í samband við okkum    |    Fígging    |    Samhandilstreytir    |    Aftursendingartreytir
Vørumerki: 0
Millumúrslit: 0 DKK
Keypskurv
Søluátøk Servarar Farteldur / Teldur Sjónvørp / Ljóð Tólbúnaður Ritbúnaður Tele / GPS-arar Ítriv / Frítíð
Upplatingartíðir
Mána - Fríggjadag
8.00 - 17.00

Kaðalar


Connector 2: SC/UPC     
Start Søge Wizard  
Ændre søgekriterier
Flokkið eftir 
Vísir 1-11 av 11 vørum
MICROCONNECT
Á goymslu  = Á goymslu
Ikki á goymslu  = Ikki á goymslu
MICROCONNECT SC/UPC Pigtail 1.5m 50/125 OM3
MICROCONNECT SC/UPC Pigtail 1.5m 50/125 OM3
VØRUNUMMAR: FIBSCM3PIG
Type: Fiber  -  Connector 1: N  -  Connector 2: SC/UPC
30 DKK
 
Keyp
24 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
MICROCONNECT SC/UPC Pigtail 5m 50/125 OM3
MICROCONNECT SC/UPC Pigtail 5m 50/125 OM3
VØRUNUMMAR: FIBSCM3PIG5
Type: Fiber  -  Connector 1: N  -  Connector 2: SC/UPC
30 DKK
 
Keyp
24 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
MICROCONNECT MU/ UPC-SC/ UPC 2M 9/125 OS2
MICROCONNECT MU/ UPC-SC/ UPC 2M 9/125 OS2
VØRUNUMMAR: FIB221202
Type: Fiber  -  Connector 1: SC/UPC  -  Connector 2: SC/UPC
202 DKK
 
Keyp
161,60 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
MICROCONNECT SC/ UPC-SC/ UPC 7m 50/125 OM4
MICROCONNECT SC/ UPC-SC/ UPC 7m 50/125 OM4
VØRUNUMMAR: FIB222007-4
Type: Fiber  -  Connector 1: SC/UPC  -  Connector 2: SC/UPC
300 DKK
 
Keyp
240 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
MICROCONNECT SC/ UPC-SC/ UPC 0.5m 50/125 OM3
MICROCONNECT SC/ UPC-SC/ UPC 0.5m 50/125 OM3
VØRUNUMMAR: FIB2220005
Type: Fiber  -  Connector 1: SC/UPC  -  Connector 2: SC/UPC
312 DKK
 
Keyp
249,60 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
MICROCONNECT SC/ UPC-SC/ UPC 5m 50/125 OM4
MICROCONNECT SC/ UPC-SC/ UPC 5m 50/125 OM4
VØRUNUMMAR: FIB222005-4
Type: Fiber  -  Connector 1: SC/UPC  -  Connector 2: SC/UPC
338 DKK
 
Keyp
270,40 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
MICROCONNECT LC/ UPC-SC/ UPC 1m 50/125 OM5
MICROCONNECT LC/ UPC-SC/ UPC 1m 50/125 OM5
VØRUNUMMAR: FIB561001
Type: Fiber  -  Connector 1: LC/UPC  -  Connector 2: SC/UPC
423 DKK
 
Keyp
338,40 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
MICROCONNECT LC/ UPC-SC/ UPC 3m 50/125 OM5
MICROCONNECT LC/ UPC-SC/ UPC 3m 50/125 OM5
VØRUNUMMAR: FIB561003
Type: Fiber  -  Connector 1: LC/UPC  -  Connector 2: SC/UPC
500 DKK
 
Keyp
400 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
MICROCONNECT SC/ UPC-SC/ UPC 5m 50/125 OM5
MICROCONNECT SC/ UPC-SC/ UPC 5m 50/125 OM5
VØRUNUMMAR: FIB571005
Type: Fiber  -  Connector 1: SC/UPC  -  Connector 2: SC/UPC
567 DKK
 
Keyp
453,60 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
MICROCONNECT LC/ UPC-SC/ UPC 5m 50/125 OM5
MICROCONNECT LC/ UPC-SC/ UPC 5m 50/125 OM5
VØRUNUMMAR: FIB561005
Type: Fiber  -  Connector 1: LC/UPC  -  Connector 2: SC/UPC
606 DKK
 
Keyp
484,80 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
MICROCONNECT SC/ UPC-SC/ UPC 2m 50/125 OM5
MICROCONNECT SC/ UPC-SC/ UPC 2m 50/125 OM5
VØRUNUMMAR: FIB571002
Type: Fiber  -  Connector 1: SC/UPC  -  Connector 2: SC/UPC
639 DKK
 
Keyp
511,20 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
Vísir 1-11 av 11 vørum
Login
  
 
 Minnist meg
Gloymt loyniorðið?
Nýggjur brúkari?
Logga inn
Leiðbeinari

Til forsíðu    |    Nýggj vørumerki    |    Søluátøk    |    Tíðindabrøv    |    Fá samband við okkum
Vørubólkar
Framleiðarar