Please wait...

The product was added to the shopping cart.View shopping cart here
Um Meltic    |    Setið tygum í samband við okkum    |    Fígging    |    Samhandilstreytir    |    Aftursendingartreytir
Vørumerki: 0
Millumúrslit: 0 DKK
Keypskurv
Søluátøk Servarar Farteldur / Teldur Sjónvørp / Ljóð Tólbúnaður Ritbúnaður Tele / GPS-arar Ítriv / Frítíð
Upplatingartíðir
Mána - Fríggjadag
8.00 - 17.00

Kaðalar


Flokkið eftir 
Vísir 1-38 av 38 vørum
CABLES TO GO
Á goymslu  = Á goymslu
Ikki á goymslu  = Ikki á goymslu
CABLES TO GO Cbl/1m LC/ST 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr
CABLES TO GO Cbl/1m LC/ST 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr
VØRUNUMMAR: 85540
Type: Fiber  -  Connector 1: LC  -  Connector 2: ST
360 DKK
 
Keyp
288 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
CABLES TO GO Cbl/2m LC/ST LSZH Duplex 50/125 Fibre
CABLES TO GO Cbl/2m LC/ST LSZH Duplex 50/125 Fibre
VØRUNUMMAR: 85493
Type: Fiber  -  Connector 1: LC  -  Connector 2: ST
360 DKK
 
Keyp
288 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
CABLES TO GO Cbl/2m LC/ST 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr
CABLES TO GO Cbl/2m LC/ST 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr
VØRUNUMMAR: 85541
Type: Fiber  -  Connector 1: LC  -  Connector 2: ST
400 DKK
 
Keyp
320 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
CABLES TO GO Cbl/2m LC/ST LSZH Dplx 9/125 SM Fibre
CABLES TO GO Cbl/2m LC/ST LSZH Dplx 9/125 SM Fibre
VØRUNUMMAR: 85596
Type: Fiber  -  Connector 1: LC  -  Connector 2: ST
411 DKK
 
Keyp
328,80 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
CABLES TO GO Cbl/3m LC/ST 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr
CABLES TO GO Cbl/3m LC/ST 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr
VØRUNUMMAR: 85542
Type: Fiber  -  Connector 1: LC  -  Connector 2: ST
440 DKK
 
Keyp
352 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
CABLES TO GO Cbl/1m LSZH LC/ST DLX 62.5/125 MM Fiber
CABLES TO GO Cbl/1m LSZH LC/ST DLX 62.5/125 MM Fiber
VØRUNUMMAR: 85271
Type: Fiber  -  Connector 1: LC  -  Connector 2: ST
483 DKK
 
Keyp
386,40 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
CABLES TO GO Cbl/2m LSZH LC/ST DLX 62.5/125 MM Fiber
CABLES TO GO Cbl/2m LSZH LC/ST DLX 62.5/125 MM Fiber
VØRUNUMMAR: 85272
Type: Fiber  -  Connector 1: LC  -  Connector 2: ST
528 DKK
 
Keyp
422,40 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
DIGITUS
DIGITUS Fiberpatchkabel LC-ST 50/125 3,0m  Multimode,  duplex
DIGITUS Fiberpatchkabel LC-ST 50/125 3,0m Multimode, duplex
VØRUNUMMAR: DK-2531-03
Type: Fiber  -  Connector 1: LC  -  Connector 2: ST
229 DKK
 
Keyp
183,20 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
MICROCONNECT
MICROCONNECT ST/ PC-ST/ PC 2M 62,5/125 MM
MICROCONNECT ST/ PC-ST/ PC 2M 62,5/125 MM
VØRUNUMMAR: FIB110002
Type: Fiber  -  Connector 1: ST  -  Connector 2: ST
175 DKK
 
Keyp
140 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
MICROCONNECT ST/ PC-ST/ PC 1M 50/125 MM
MICROCONNECT ST/ PC-ST/ PC 1M 50/125 MM
VØRUNUMMAR: FIB112001
Type: Fiber  -  Connector 1: ST  -  Connector 2: ST
190 DKK
 
Keyp
152 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
MICROCONNECT LC/ PC-ST/ PC 0,5M 62,5/125 MM
MICROCONNECT LC/ PC-ST/ PC 0,5M 62,5/125 MM
VØRUNUMMAR: FIB4100005
Type: Fiber  -  Connector 1: LC  -  Connector 2: ST
190 DKK
 
Keyp
152 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
MICROCONNECT LC/ PC-ST/ PC 3M 9/125 SM DPX
MICROCONNECT LC/ PC-ST/ PC 3M 9/125 SM DPX
VØRUNUMMAR: FIB411003
Type: Fiber  -  Connector 1: LC  -  Connector 2: ST
247 DKK
 
Keyp
197,60 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
MICROCONNECT ST/ UPC-ST/ UPC 0.5M 50/125 OM3
MICROCONNECT ST/ UPC-ST/ UPC 0.5M 50/125 OM3
VØRUNUMMAR: FIB1120005
Type: Fiber  -  Connector 1: ST  -  Connector 2: ST
248 DKK
 
Keyp
198,40 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
MICROCONNECT ST/ PC-ST/ PC 3M 62,5/125 MM
MICROCONNECT ST/ PC-ST/ PC 3M 62,5/125 MM
VØRUNUMMAR: FIB110003
Type: Fiber  -  Connector 1: ST  -  Connector 2: ST
256 DKK
 
Keyp
204,80 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
MICROCONNECT LC-ST UPC 3M 50/125 OM2
MICROCONNECT LC-ST UPC 3M 50/125 OM2
VØRUNUMMAR: FIB412003-2
Type: Fiber  -  Connector 1: LC  -  Connector 2: ST
282 DKK
 
Keyp
225,60 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
MICROCONNECT ST/ PC-ST/ PC 3M 50/125 MM
MICROCONNECT ST/ PC-ST/ PC 3M 50/125 MM
VØRUNUMMAR: FIB112003
Type: Fiber  -  Connector 1: ST  -  Connector 2: ST
284 DKK
 
Keyp
227,20 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
MICROCONNECT LC/ PC-ST/ PC 3M 50/125 MM
MICROCONNECT LC/ PC-ST/ PC 3M 50/125 MM  SVANEN
VØRUNUMMAR: FIB412003
Type: Fiber  -  Connector 1: LC  -  Connector 2: ST
289 DKK
 
Keyp
231,20 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
MICROCONNECT LC/ PC-ST/ PC 5M 50/125 MM
MICROCONNECT LC/ PC-ST/ PC 5M 50/125 MM
VØRUNUMMAR: FIB412005
Type: Fiber  -  Connector 1: LC  -  Connector 2: ST
295 DKK
 
Keyp
236 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
MICROCONNECT LC/ PC-ST/ PC 2M 9/125 SM DPX
MICROCONNECT LC/ PC-ST/ PC 2M 9/125 SM DPX
VØRUNUMMAR: FIB411002
Type: Fiber  -  Connector 1: LC  -  Connector 2: ST
301 DKK
 
Keyp
240,80 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
MICROCONNECT LC/ PC-ST/ PC 5M 9/125 SM DPX
MICROCONNECT LC/ PC-ST/ PC 5M 9/125 SM DPX
VØRUNUMMAR: FIB411005
Type: Fiber  -  Connector 1: LC  -  Connector 2: ST
317 DKK
 
Keyp
253,60 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
MICROCONNECT LC/ PC-ST/ PC 1M 62,5/125 MM
MICROCONNECT LC/ PC-ST/ PC 1M 62,5/125 MM
VØRUNUMMAR: FIB410001
Type: Fiber  -  Connector 1: LC  -  Connector 2: ST
317 DKK
 
Keyp
253,60 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
MICROCONNECT LC/ PC-ST/ PC 15M 62,5/125 MM
MICROCONNECT LC/ PC-ST/ PC 15M 62,5/125 MM
VØRUNUMMAR: FIB410015
Type: Fiber  -  Connector 1: LC  -  Connector 2: ST
325 DKK
 
Keyp
260 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
MICROCONNECT ST/ PC-ST/ PC 2M 50/125 MM
MICROCONNECT ST/ PC-ST/ PC 2M 50/125 MM
VØRUNUMMAR: FIB112002
Type: Fiber  -  Connector 1: ST  -  Connector 2: ST
328 DKK
 
Keyp
262,40 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
MICROCONNECT LC/ PC-ST/ PC 3M 62,5/125 MM
MICROCONNECT LC/ PC-ST/ PC 3M 62,5/125 MM
VØRUNUMMAR: FIB410003
Type: Fiber  -  Connector 1: LC  -  Connector 2: ST
334 DKK
 
Keyp
267,20 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
MICROCONNECT LC/ PC-ST/ PC 10M 50/125 MM
MICROCONNECT LC/ PC-ST/ PC 10M 50/125 MM
VØRUNUMMAR: FIB412010
Type: Fiber  -  Connector 1: LC  -  Connector 2: ST
337 DKK
 
Keyp
269,60 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
MICROCONNECT LC/ PC-ST/ PC 2M 62,5/125 MM
MICROCONNECT LC/ PC-ST/ PC 2M 62,5/125 MM
VØRUNUMMAR: FIB410002
Type: Fiber  -  Connector 1: LC  -  Connector 2: ST
345 DKK
 
Keyp
276 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
MICROCONNECT ST/ PC-ST/ PC 1M 62,5/125 MM
MICROCONNECT ST/ PC-ST/ PC 1M 62,5/125 MM
VØRUNUMMAR: FIB110001
Type: Fiber  -  Connector 1: ST  -  Connector 2: ST
346 DKK
 
Keyp
276,80 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
MICROCONNECT ST/ PC-ST/ PC 1M 9/125 SM DPX
MICROCONNECT ST/ PC-ST/ PC 1M 9/125 SM DPX
VØRUNUMMAR: FIB111001
Type: Fiber  -  Connector 1: ST  -  Connector 2: ST
346 DKK
 
Keyp
276,80 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
MICROCONNECT LC/ PC-ST/ PC 1M 50/125 MM
MICROCONNECT LC/ PC-ST/ PC 1M 50/125 MM
VØRUNUMMAR: FIB412001
Type: Fiber  -  Connector 1: LC  -  Connector 2: ST
346 DKK
 
Keyp
276,80 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
MICROCONNECT LC/ PC-ST/ PC 5M 62,5/125 MM
MICROCONNECT LC/ PC-ST/ PC 5M 62,5/125 MM
VØRUNUMMAR: FIB410005
Type: Fiber  -  Connector 1: LC  -  Connector 2: ST
373 DKK
 
Keyp
298,40 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
MICROCONNECT LC/ PC-ST/ PC 2M 50/125 MM
MICROCONNECT LC/ PC-ST/ PC 2M 50/125 MM
VØRUNUMMAR: FIB412002
Type: Fiber  -  Connector 1: LC  -  Connector 2: ST
417 DKK
 
Keyp
333,60 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
MICROCONNECT ST/ PC-ST/ PC 10M 62,5/125 MM
MICROCONNECT ST/ PC-ST/ PC 10M 62,5/125 MM
VØRUNUMMAR: FIB110010
Type: Fiber  -  Connector 1: ST  -  Connector 2: ST
456 DKK
 
Keyp
364,80 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
MICROCONNECT LC/ PC-ST/ PC 10M 62,5/125 MM
MICROCONNECT LC/ PC-ST/ PC 10M 62,5/125 MM
VØRUNUMMAR: FIB410010
Type: Fiber  -  Connector 1: LC  -  Connector 2: ST
473 DKK
 
Keyp
378,40 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
MICROCONNECT LC/ PC-ST/ PC 15M 50/125 MM
MICROCONNECT LC/ PC-ST/ PC 15M 50/125 MM
VØRUNUMMAR: FIB412015
Type: Fiber  -  Connector 1: LC  -  Connector 2: ST
504 DKK
 
Keyp
403,20 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
MICROCONNECT LC/ PC-ST/ PC 15M 9/125 SM DPX
MICROCONNECT LC/ PC-ST/ PC 15M 9/125 SM DPX
VØRUNUMMAR: FIB411015
Type: Fiber  -  Connector 1: LC  -  Connector 2: ST
506 DKK
 
Keyp
404,80 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
MICROCONNECT LC/ PC-ST/ PC 7M 50/125 MM
MICROCONNECT LC/ PC-ST/ PC 7M 50/125 MM
VØRUNUMMAR: FIB412007
Type: Fiber  -  Connector 1: LC  -  Connector 2: ST
617 DKK
 
Keyp
493,60 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
MICROCONNECT LC/ PC-ST/ PC 20M 62,5/125 MM
MICROCONNECT LC/ PC-ST/ PC 20M 62,5/125 MM
VØRUNUMMAR: FIB410020
Type: Fiber  -  Connector 1: LC  -  Connector 2: ST
625 DKK
 
Keyp
500 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
VALUE
VALUE Fiber patchkabel,  LC/SC Duplex - 50 µm OM3 - Value - 1,0 m.
VALUE Fiber patchkabel, LC/SC Duplex - 50 µm OM3 - Value - 1,0 m.
VØRUNUMMAR: 21998711
Type: Fiber  -  Connector 1: LC  -  Connector 2: ST
99 DKK
 
Keyp
79,20 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
Vísir 1-38 av 38 vørum
Login
  
 
 Minnist meg
Gloymt loyniorðið?
Nýggjur brúkari?
Logga inn
Leiðbeinari

Til forsíðu    |    Nýggj vørumerki    |    Søluátøk    |    Tíðindabrøv    |    Fá samband við okkum
Vørubólkar
Framleiðarar