Please wait...

The product was added to the shopping cart.View shopping cart here
Um Meltic    |    Setið tygum í samband við okkum    |    Fígging    |    Samhandilstreytir    |    Aftursendingartreytir
Vørumerki: 0
Millumúrslit: 0 DKK
Keypskurv
Søluátøk Servarar Farteldur / Teldur Sjónvørp / Ljóð Tólbúnaður Ritbúnaður Tele / GPS-arar Ítriv / Frítíð
Upplatingartíðir
Mána - Fríggjadag
8.00 - 17.00

Kaðalar


Flokkið eftir 
Vísir 1-60 av 154 vørum 1 2 3 Næsta
ALINE
Á goymslu  = Á goymslu
Ikki á goymslu  = Ikki á goymslu
ALINE Fiberkabel 50/125 my LC-LC, multimode duplex, 2 m
ALINE Fiberkabel 50/125 my LC-LC, multimode duplex, 2 m
VØRUNUMMAR: 5073020
Type: Fiber  -  Connector 1: LC  -  Connector 2: LC
142 DKK
 
Keyp
113,60 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
ALINE Fiberkabel 50/125 my LC-LC, OM3 m. mode duplex, 1 m
ALINE Fiberkabel 50/125 my LC-LC, OM3 m. mode duplex, 1 m
VØRUNUMMAR: 5073011
Type: Fiber  -  Connector 1: LC  -  Connector 2: LC
170 DKK
 
Keyp
136 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
ALINE Fiberkabel 50/125 my LC-LC, multimode duplex, 5 m
ALINE Fiberkabel 50/125 my LC-LC, multimode duplex, 5 m
VØRUNUMMAR: 5073050
Type: Fiber  -  Connector 1: LC  -  Connector 2: LC
187 DKK
 
Keyp
149,60 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
ALINE Fiberkabel 62,5/125 my  LC-LC, multimode duplex, 5 m
ALINE Fiberkabel 62,5/125 my LC-LC, multimode duplex, 5 m
VØRUNUMMAR: 5081150
Type: Fiber  -  Connector 1: LC  -  Connector 2: LC
334 DKK
 
Keyp
267,20 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
AMP
AMP Pigtail LC 50/125µm OM3 MM semi tight 2m
AMP Pigtail LC 50/125µm OM3 MM semi tight 2m
VØRUNUMMAR: 0-6536966-2
Type: Fiber  -  Connector 1: LC  -  Connector 2: LC
94 DKK
 
Keyp
75,20 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
CABLES TO GO
CABLES TO GO Cbl/2m LC/LC LSZH Dplx 9/125 SM Fibre
CABLES TO GO Cbl/2m LC/LC LSZH Dplx 9/125 SM Fibre
VØRUNUMMAR: 85605
Type: Fiber  -  Connector 1: LC  -  Connector 2: LC
563 DKK
 
Keyp
450,40 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
CABLES TO GO Cbl/5m LC/LC LSZH Dplx 9/125 SM Fibre
CABLES TO GO Cbl/5m LC/LC LSZH Dplx 9/125 SM Fibre
VØRUNUMMAR: 85607
Type: Fiber  -  Connector 1: LC  -  Connector 2: LC
652 DKK
 
Keyp
521,60 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
CABLES TO GO Cbl/7m LC/LC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr
CABLES TO GO Cbl/7m LC/LC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr
VØRUNUMMAR: 85553
Type: Fiber  -  Connector 1: LC  -  Connector 2: LC
708 DKK
 
Keyp
566,40 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
CABLES TO GO Cbl/10m LC/LC LSZH Dplx 9/125 SM Fibre
CABLES TO GO Cbl/10m LC/LC LSZH Dplx 9/125 SM Fibre
VØRUNUMMAR: 85609
Type: Fiber  -  Connector 1: LC  -  Connector 2: LC
763 DKK
 
Keyp
610,40 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
CABLES TO GO Cbl/1m LC/LC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr
CABLES TO GO Cbl/1m LC/LC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr
VØRUNUMMAR: 85549
Type: Fiber  -  Connector 1: LC  -  Connector 2: LC
910 DKK
 
Keyp
728 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
CABLES TO GO Cbl/15m LC/LC Dplx 50/125 10Gb LSZH Fbr
CABLES TO GO Cbl/15m LC/LC Dplx 50/125 10Gb LSZH Fbr
VØRUNUMMAR: 85555
Type: Fiber  -  Connector 1: LC  -  Connector 2: LC
994 DKK
 
Keyp
795,20 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
CABLES TO GO Cbl/1m LC/LC LSZH Dplx 9/125 SM Fibre
CABLES TO GO Cbl/1m LC/LC LSZH Dplx 9/125 SM Fibre
VØRUNUMMAR: 85604
Type: Fiber  -  Connector 1: LC  -  Connector 2: LC
996 DKK
 
Keyp
796,80 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
CABLES TO GO Cbl/20m LC/LC Dplx 50/125 10Gb LSZH Fbr
CABLES TO GO Cbl/20m LC/LC Dplx 50/125 10Gb LSZH Fbr
VØRUNUMMAR: 85556
Type: Fiber  -  Connector 1: LC  -  Connector 2: LC
1.104 DKK
 
Keyp
883,20 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
CABLES TO GO Cbl/30m LC/LC Dplx 50/125 10Gb LSZH Fbr
CABLES TO GO Cbl/30m LC/LC Dplx 50/125 10Gb LSZH Fbr
VØRUNUMMAR: 85557
Type: Fiber  -  Connector 1: LC  -  Connector 2: LC
1.438 DKK
 
Keyp
1.150,40 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
CABLES TO GO Cbl/10m LC/LC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr
CABLES TO GO Cbl/10m LC/LC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr
VØRUNUMMAR: 85554
Type: Fiber  -  Connector 1: LC  -  Connector 2: LC
1.578 DKK
 
Keyp
1.262,40 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
CABLES TO GO Cbl/50m LC/LC Dplx 50/125 10Gb LSZH Fbr
CABLES TO GO Cbl/50m LC/LC Dplx 50/125 10Gb LSZH Fbr
VØRUNUMMAR: 85558
Type: Fiber  -  Connector 1: LC  -  Connector 2: LC
1.816 DKK
 
Keyp
1.452,80 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
COMNET
COMNET SINGLEMODE,  1000FX, 1310NM
COMNET SINGLEMODE, 1000FX, 1310NM
VØRUNUMMAR: SFP-6
Type: Fiber  -  Connector 1: LC  -  Connector 2: LC
1.215 DKK
 
Keyp
972 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
DELOCK
DELOCK LWL Patchkabel Delock LC -> LC 1.00m Singlemode Uniboot OS2
DELOCK LWL Patchkabel Delock LC -> LC 1.00m Singlemode Uniboot OS2
VØRUNUMMAR: 85083
Type: Fiber  -  Connector 1: LC  -  Connector 2: LC
184 DKK
 
Keyp
147,20 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
DELOCK LWL Patchkabel Delock LC -> LC 2.00m Singlemode Uniboot OS2
DELOCK LWL Patchkabel Delock LC -> LC 2.00m Singlemode Uniboot OS2
VØRUNUMMAR: 85084
Type: Fiber  -  Connector 1: LC  -  Connector 2: LC
185 DKK
 
Keyp
148 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
DIGITUS
DIGITUS LWL Kupplung LC -> LC Singlemode Duplex
DIGITUS LWL Kupplung LC -> LC Singlemode Duplex
VØRUNUMMAR: DN-96007-1
Type: Adapter  -  Connector 1: LC  -  Connector 2: LC
46 DKK
 
Keyp
36,80 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
EQUIP
EQUIP Fiber optik kabel LC-LC 62,5/125 3 m Orange
EQUIP Fiber optik kabel LC-LC 62,5/125 3 m Orange
VØRUNUMMAR: 254423
Type: Fiber  -  Connector 1: LC  -  Connector 2: LC
94 DKK
 
Keyp
75,20 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
EQUIP LWL Patchkabel LC -> LC 1,00m Multimode Duplex OM3 t?r
EQUIP LWL Patchkabel LC -> LC 1,00m Multimode Duplex OM3 t?r
VØRUNUMMAR: 255411
Type: Fiber  -  Connector 1: LC  -  Connector 2: LC
134 DKK
 
Keyp
107,20 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
EQUIP LWL Patchkabel LC -> LC 2,00m Multimode Duplex OM3 t?r
EQUIP LWL Patchkabel LC -> LC 2,00m Multimode Duplex OM3 t?r
VØRUNUMMAR: 255412
Type: Fiber  -  Connector 1: LC  -  Connector 2: LC
162 DKK
 
Keyp
129,60 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
Hewlett Packard Enterprise
Hewlett Packard Enterprise LC til LC Multi-mode OM3 2-Fiber 0,5m 1-Pack fiberoptisk kabel
Hewlett Packard Enterprise LC til LC Multi-mode OM3 2-Fiber 0,5m 1-Pack fiberoptisk kabel
VØRUNUMMAR: AJ833A
Type: Fiber  -  Connector 1: LC  -  Connector 2: LC
585 DKK
 
Keyp
468 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
Hewlett Packard Enterprise LC til LC Multi-mode OM3 2-Fiber 5,0m 1-Pack fiberoptisk kabel
Hewlett Packard Enterprise LC til LC Multi-mode OM3 2-Fiber 5,0m 1-Pack fiberoptisk kabel
VØRUNUMMAR: AJ836A
Type: Fiber  -  Connector 1: LC  -  Connector 2: LC
779 DKK
 
Keyp
623,20 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 fibre 2m kabel
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 fibre 2m kabel
VØRUNUMMAR: QK733A
Type: Fiber  -  Connector 1: LC  -  Connector 2: LC
890 DKK
 
Keyp
712 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 fibre 15m kabel
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 fibre 15m kabel
VØRUNUMMAR: QK735A
Type: Fiber  -  Connector 1: LC  -  Connector 2: LC
952 DKK
 
Keyp
761,60 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
Hewlett Packard Enterprise LC til LC Multi-mode OM3 2-Fiber 1,0m 1-Pack fiberoptisk kabel
Hewlett Packard Enterprise LC til LC Multi-mode OM3 2-Fiber 1,0m 1-Pack fiberoptisk kabel
VØRUNUMMAR: AJ834A
Type: Fiber  -  Connector 1: LC  -  Connector 2: LC
1.012 DKK
 
Keyp
809,60 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 5 fibre 5 m kabel
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 5 fibre 5 m kabel
VØRUNUMMAR: QK734A
Type: Fiber  -  Connector 1: LC  -  Connector 2: LC
1.079 DKK
 
Keyp
863,20 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
IBM
IBM 1M Cable Fibre Optic LC-LC Retail
IBM 1M Cable Fibre Optic LC-LC Retail
VØRUNUMMAR: 5601
Type: Fiber  -  Connector 1: LC  -  Connector 2: LC
348 DKK
 
Keyp
278,40 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
IBM Cable/1m LC-LC Fibre Channel
IBM Cable/1m LC-LC Fibre Channel
VØRUNUMMAR: 39M5696
Type: Fiber  -  Connector 1: LC  -  Connector 2: LC
348 DKK
 
Keyp
278,40 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
IBM 1M Cable Fibre Optic LC-LC Factory Sealed
IBM 1M Cable Fibre Optic LC-LC Factory Sealed
VØRUNUMMAR: 19K1265
Type: Fiber  -  Connector 1: LC  -  Connector 2: LC
452 DKK
 
Keyp
361,60 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
IBM FC LC-LC CABLE 1M  NS
IBM FC LC-LC CABLE 1M NS
VØRUNUMMAR: 19K1247
Type: Fiber  -  Connector 1: LC  -  Connector 2: LC
556 DKK
 
Keyp
444,80 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
IBM 1m Fiber Cable (LC)
IBM 1m Fiber Cable (LC)
VØRUNUMMAR: 00AR086
Type: Fiber  -  Connector 1: LC  -  Connector 2: LC
750 DKK
 
Keyp
600 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
IBM 5M Fibre Optic Cable LC-LC Retail
IBM 5M Fibre Optic Cable LC-LC Retail
VØRUNUMMAR: 19K1266
Type: Fiber  -  Connector 1: LC  -  Connector 2: LC
1.072 DKK
 
Keyp
857,60 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
LENOVO
LENOVO 13M LC/LC Fibre Channel Cable
LENOVO 13M LC/LC Fibre Channel Cable
VØRUNUMMAR: 00NA085
Type: Fiber  -  Connector 1: LC  -  Connector 2: LC
754 DKK
 
Keyp
603,20 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
MICROCONNECT
MICROCONNECT LC adapter OM3 Duplex
MICROCONNECT LC adapter OM3 Duplex
VØRUNUMMAR: FIBLCADA
Type: Fiber  -  Connector 1: LC  -  Connector 2: LC
143 DKK
 
Keyp
114,40 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
MICROCONNECT LC/ UPC-SC/ UPC 5M 9/125 LSZH
MICROCONNECT LC/ UPC-SC/ UPC 5M 9/125 LSZH
VØRUNUMMAR: FIB461005
Type: Fiber  -  Connector 1: LC  -  Connector 2: LC
202 DKK
 
Keyp
161,60 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
MICROCONNECT LC/ UPC-SC/ UPC 7M 9/125 LSZH
MICROCONNECT LC/ UPC-SC/ UPC 7M 9/125 LSZH
VØRUNUMMAR: FIB461007
Type: Fiber  -  Connector 1: LC  -  Connector 2: LC
215 DKK
 
Keyp
172 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
MICROCONNECT LC/ PC-LC/ PC 5M 62,5/125 MM
MICROCONNECT LC/ PC-LC/ PC 5M 62,5/125 MM
VØRUNUMMAR: FIB440005
Type: Fiber  -  Connector 1: LC  -  Connector 2: LC
224 DKK
 
Keyp
179,20 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
MICROCONNECT FC-LC 1M 9/125 SM DPX
MICROCONNECT FC-LC 1M 9/125 SM DPX
VØRUNUMMAR: FIB741001
Type: Fiber  -  Connector 1: FC  -  Connector 2: LC
225 DKK
 
Keyp
180 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
MICROCONNECT FC-LC 2M 50/125 MM DPX
MICROCONNECT FC-LC 2M 50/125 MM DPX
VØRUNUMMAR: FIB742002
Type: Fiber  -  Connector 1: FC  -  Connector 2: LC
233 DKK
 
Keyp
186,40 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
MICROCONNECT FC-LC 2M 9/125 SM DPX
MICROCONNECT FC-LC 2M 9/125 SM DPX
VØRUNUMMAR: FIB741002
Type: Fiber  -  Connector 1: FC  -  Connector 2: LC
235 DKK
 
Keyp
188 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
MICROCONNECT LC adapter MM Quad Beige
MICROCONNECT LC adapter MM Quad Beige
VØRUNUMMAR: FIBLCMA
Type: Fiber  -  Connector 1: LC  -  Connector 2: LC
274 DKK
 
Keyp
219,20 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
MICROCONNECT LC/ UPC-LC/ UPC 1.5M 50/125 OM4
MICROCONNECT LC/ UPC-LC/ UPC 1.5M 50/125 OM4
VØRUNUMMAR: FIB440401.5P
Type: Fiber  -  Connector 1: LC  -  Connector 2: LC
282 DKK
 
Keyp
225,60 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
MICROCONNECT LC/ UPC-SC/ UPC 1M 9/125 LSZH
MICROCONNECT LC/ UPC-SC/ UPC 1M 9/125 LSZH
VØRUNUMMAR: FIB461001
Type: Fiber  -  Connector 1: LC  -  Connector 2: LC
286 DKK
 
Keyp
228,80 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
MICROCONNECT LC male to female fiber optic
MICROCONNECT LC male to female fiber optic
VØRUNUMMAR: FIBLCATT
Type: Fiber  -  Connector 1: LC  -  Connector 2: LC
292 DKK
 
Keyp
233,60 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
MICROCONNECT LC/ UPC-SC/ UPC 2M 9/125 LSZH
MICROCONNECT LC/ UPC-SC/ UPC 2M 9/125 LSZH
VØRUNUMMAR: FIB461002
Type: Fiber  -  Connector 1: LC  -  Connector 2: LC
293 DKK
 
Keyp
234,40 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
MICROCONNECT LC/ PC-LC/ PC 6M 50/125 MM DPX
MICROCONNECT LC/ PC-LC/ PC 6M 50/125 MM DPX
VØRUNUMMAR: FIB442006
Type: Fiber  -  Connector 1: LC  -  Connector 2: LC
311 DKK
 
Keyp
248,80 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
MICROCONNECT LC-LC UPC 20M 50/125 OM2
MICROCONNECT LC-LC UPC 20M 50/125 OM2
VØRUNUMMAR: FIB442020-2
Type: Fiber  -  Connector 1: LC  -  Connector 2: LC
313 DKK
 
Keyp
250,40 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
MICROCONNECT LC/ UPC-LC/ UPC 9M 50/125 OM3
MICROCONNECT LC/ UPC-LC/ UPC 9M 50/125 OM3
VØRUNUMMAR: FIB442009
Type: Fiber  -  Connector 1: LC  -  Connector 2: LC
314 DKK
 
Keyp
251,20 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
MICROCONNECT LC/ UPC-SC/ UPC 3M 9/125 LSZH
MICROCONNECT LC/ UPC-SC/ UPC 3M 9/125 LSZH
VØRUNUMMAR: FIB461003
Type: Fiber  -  Connector 1: LC  -  Connector 2: LC
316 DKK
 
Keyp
252,80 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
MICROCONNECT LC/ PC-LC/ PC 1M 62,5/125 MM
MICROCONNECT LC/ PC-LC/ PC 1M 62,5/125 MM
VØRUNUMMAR: FIB440001
Type: Fiber  -  Connector 1: LC  -  Connector 2: LC
317 DKK
 
Keyp
253,60 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
MICROCONNECT SC/ UPC-LC/ APC 10M 9/125 OS2
MICROCONNECT SC/ UPC-LC/ APC 10M 9/125 OS2
VØRUNUMMAR: FIB851010
Type: Fiber  -  Connector 1: SC  -  Connector 2: LC
321 DKK
 
Keyp
256,80 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
MICROCONNECT LC/ PC-LC/ PC 2M 62,5/125 MM
MICROCONNECT LC/ PC-LC/ PC 2M 62,5/125 MM
VØRUNUMMAR: FIB440002
Type: Fiber  -  Connector 1: LC  -  Connector 2: LC
328 DKK
 
Keyp
262,40 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
MICROCONNECT LC/ PC-LC/ PC 10M 62,5/125 MM
MICROCONNECT LC/ PC-LC/ PC 10M 62,5/125 MM
VØRUNUMMAR: FIB440010
Type: Fiber  -  Connector 1: LC  -  Connector 2: LC
335 DKK
 
Keyp
268 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
MICROCONNECT FC-LC 1M 62,5/125 MM DPX
MICROCONNECT FC-LC 1M 62,5/125 MM DPX
VØRUNUMMAR: FIB740001
Type: Fiber  -  Connector 1: FC  -  Connector 2: LC
339 DKK
 
Keyp
271,20 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
MICROCONNECT LC/ PC-LC/ PC 20M 9/125 SM DPX
MICROCONNECT LC/ PC-LC/ PC 20M 9/125 SM DPX
VØRUNUMMAR: FIB441020
Type: Fiber  -  Connector 1: LC  -  Connector 2: LC
344 DKK
 
Keyp
275,20 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
MICROCONNECT SC/APC-LC 3M 9/125 SM
MICROCONNECT SC/APC-LC 3M 9/125 SM
VØRUNUMMAR: FIB841003
Type: Fiber  -  Connector 1: SC  -  Connector 2: LC
344 DKK
 
Keyp
275,20 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
MICROCONNECT LC-LC UPC 7M 50/125 OM2
MICROCONNECT LC-LC UPC 7M 50/125 OM2
VØRUNUMMAR: FIB442007-2
Type: Fiber  -  Connector 1: LC  -  Connector 2: LC
345 DKK
 
Keyp
276 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
Vísir 1-60 av 154 vørum 1 2 3 Næsta
Login
  
 
 Minnist meg
Gloymt loyniorðið?
Nýggjur brúkari?
Logga inn
Leiðbeinari

Til forsíðu    |    Nýggj vørumerki    |    Søluátøk    |    Tíðindabrøv    |    Fá samband við okkum
Vørubólkar
Framleiðarar