Please wait...

The product was added to the shopping cart.View shopping cart here
Um Meltic    |    Setið tygum í samband við okkum    |    Fígging    |    Samhandilstreytir    |    Aftursendingartreytir
Vørumerki: 0
Millumúrslit: 0 DKK
Keypskurv
Søluátøk Servarar Farteldur / Teldur Sjónvørp / Ljóð Tólbúnaður Ritbúnaður Tele / GPS-arar Ítriv / Frítíð
Upplatingartíðir
Mána - Fríggjadag
8.00 - 17.00

Kaðalar


Connector 2: SATA III 7-pin     
Start Søge Wizard  
Ændre søgekriterier
Flokkið eftir 
Vísir 1-8 av 8 vørum
ALINE
Á goymslu  = Á goymslu
Ikki á goymslu  = Ikki á goymslu
ALINE SATA 600 internt kabel, vinklet stik m. lås, 0,5 m
ALINE SATA 600 internt kabel, vinklet stik m. lås, 0,5 m
VØRUNUMMAR: 5507005
Type: SATA/eSATA  -  Connector 1: SATA III 7-pin  -  Connector 2: SATA III 7-pin
26 DKK
 
Keyp
20,80 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
ALINE SATA 600 internt kabel, vinklet stik m. lås, 0,7 m
ALINE SATA 600 internt kabel, vinklet stik m. lås, 0,7 m
VØRUNUMMAR: 5507007
Type: SATA/eSATA  -  Connector 1: SATA III 7-pin  -  Connector 2: SATA III 7-pin
31 DKK
 
Keyp
24,80 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
ALINE SATA 600 internt kabel, lige stik m. lås, 0,7 m
ALINE SATA 600 internt kabel, lige stik m. lås, 0,7 m
VØRUNUMMAR: 5506007
Type: SATA/eSATA  -  Connector 1: SATA III 7-pin  -  Connector 2: SATA III 7-pin
34 DKK
 
Keyp
27,20 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
ALINE SATA 600 internt kabel, lige stik m. lås, 1 m
ALINE SATA 600 internt kabel, lige stik m. lås, 1 m
VØRUNUMMAR: 5506010
Type: SATA/eSATA  -  Connector 1: SATA III 7-pin  -  Connector 2: SATA III 7-pin
38 DKK
 
Keyp
30,40 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
AMP
AMP Fiberpatch SC-LC OS2 SM 9/125µm 15m
AMP Fiberpatch SC-LC OS2 SM 9/125µm 15m
VØRUNUMMAR: 1-6536508-5
Type: Fiber  -  Connector 1: LC  -  Connector 2: SATA III 7-pin
431 DKK
 
Keyp
344,80 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
CABLES TO GO
CABLES TO GO Cbl/.5M 7-PIN 180 TO 90 Serial ATA
CABLES TO GO Cbl/.5M 7-PIN 180 TO 90 Serial ATA
VØRUNUMMAR: 81824
Type: SATA/eSATA  -  Connector 1: SATA III 7-pin  -  Connector 2: SATA III 7-pin
159 DKK
 
Keyp
127,20 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
CABLES TO GO Cbl/.5M 7-PIN Serial ATA Device
CABLES TO GO Cbl/.5M 7-PIN Serial ATA Device
VØRUNUMMAR: 81818
Type: SATA/eSATA  -  Connector 1: SATA III 7-pin  -  Connector 2: SATA III 7-pin
305 DKK
 
Keyp
244 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
DELTACO
DELTACO Kbl S-ATA 6Gb rak-rak 0_7m_ lås-clips_ svart
DELTACO Kbl S-ATA 6Gb rak-rak 0_7m_ lås-clips_ svart
VØRUNUMMAR: SATA-1002
Type: SATA/eSATA  -  Connector 1: SATA III 7-pin  -  Connector 2: SATA III 7-pin
137 DKK
 
Keyp
109,60 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
Vísir 1-8 av 8 vørum
Login
  
 
 Minnist meg
Gloymt loyniorðið?
Nýggjur brúkari?
Logga inn
Leiðbeinari

Til forsíðu    |    Nýggj vørumerki    |    Søluátøk    |    Tíðindabrøv    |    Fá samband við okkum
Vørubólkar
Framleiðarar