Please wait...

The product was added to the shopping cart.View shopping cart here
Um Meltic    |    Setið tygum í samband við okkum    |    Fígging    |    Samhandilstreytir    |    Aftursendingartreytir
Vørumerki: 0
Millumúrslit: 0 DKK
Keypskurv
Søluátøk Servarar Farteldur / Teldur Sjónvørp / Ljóð Tólbúnaður Ritbúnaður Tele / GPS-arar Ítriv / Frítíð
Upplatingartíðir
Mána - Fríggjadag
8.00 - 17.00

Kaðalar


Connector 1: SC/UPC     
Start Søge Wizard  
Ændre søgekriterier
Flokkið eftir 
Vísir 1-22 av 22 vørum
MICROCONNECT
Á goymslu  = Á goymslu
Ikki á goymslu  = Ikki á goymslu
MICROCONNECT SC/UPC Pigtail 1,5m 9/125 OS2
MICROCONNECT SC/UPC Pigtail 1,5m 9/125 OS2
VØRUNUMMAR: FIBSCPIG
Type: Fiber  -  Connector 1: SC/UPC  -  Connector 2: N
76 DKK
 
Keyp
60,80 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
MICROCONNECT SC/UPC Pigtail 2m 9/125 OS2
MICROCONNECT SC/UPC Pigtail 2m 9/125 OS2
VØRUNUMMAR: FIBSCPIG2
Type: Fiber  -  Connector 1: SC/UPC  -  Connector 2: N
91 DKK
 
Keyp
72,80 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
MICROCONNECT SC/UPC Pigtail 1,5m 62,5/125,
MICROCONNECT SC/UPC Pigtail 1,5m 62,5/125,
VØRUNUMMAR: FIBSCMPIG
Type: Fiber  -  Connector 1: SC/UPC  -  Connector 2: N
91 DKK
 
Keyp
72,80 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
MICROCONNECT SC/UPC Pigtail 2m 62,5/125 OM1
MICROCONNECT SC/UPC Pigtail 2m 62,5/125 OM1
VØRUNUMMAR: FIBSCMPIG2
Type: Fiber  -  Connector 1: SC/UPC  -  Connector 2: SC/UPC
98 DKK
 
Keyp
78,40 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
MICROCONNECT SC/UPC Pigtail 3m 9/125 OS2
MICROCONNECT SC/UPC Pigtail 3m 9/125 OS2
VØRUNUMMAR: FIBSCPIG3
Type: Fiber  -  Connector 1: SC/UPC  -  Connector 2: N
98 DKK
 
Keyp
78,40 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
MICROCONNECT SC/UPC Pigtail 5m 9/125 OS2
MICROCONNECT SC/UPC Pigtail 5m 9/125 OS2
VØRUNUMMAR: FIBSCPIG5
Type: Fiber  -  Connector 1: SC/UPC  -  Connector 2: N
106 DKK
 
Keyp
84,80 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
MICROCONNECT SC/ UPC-SC/ UPC SM 2M
MICROCONNECT SC/ UPC-SC/ UPC SM 2M
VØRUNUMMAR: FIB224002
Type: Fiber  -  Connector 1: SC/UPC  -  Connector 2: SC
107 DKK
 
Keyp
85,60 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
MICROCONNECT SC/UPC Pigtail 3m 62,5/125 OM1
MICROCONNECT SC/UPC Pigtail 3m 62,5/125 OM1
VØRUNUMMAR: FIBSCMPIG3
Type: Fiber  -  Connector 1: SC/UPC  -  Connector 2: N
113 DKK
 
Keyp
90,40 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
MICROCONNECT SC/UPC Pigtail 3m 62,5/125 OM1
MICROCONNECT SC/UPC Pigtail 3m 62,5/125 OM1
VØRUNUMMAR: FIBSCMPIG5
Type: Fiber  -  Connector 1: SC/UPC  -  Connector 2: N
121 DKK
 
Keyp
96,80 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
MICROCONNECT SC/ UPC-SC/ UPC 7m 50/125 OM4
MICROCONNECT SC/ UPC-SC/ UPC 7m 50/125 OM4
VØRUNUMMAR: FIB222007-4
Type: Fiber  -  Connector 1: SC/UPC  -  Connector 2: SC/UPC
294 DKK
 
Keyp
235,20 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
MICROCONNECT SC/ UPC-SC/ UPC 0.5m 50/125 OM3
MICROCONNECT SC/ UPC-SC/ UPC 0.5m 50/125 OM3
VØRUNUMMAR: FIB2220005
Type: Fiber  -  Connector 1: SC/UPC  -  Connector 2: SC/UPC
306 DKK
 
Keyp
244,80 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
MICROCONNECT SC/ UPC-SC/ UPC 2m 50/125 OM4
MICROCONNECT SC/ UPC-SC/ UPC 2m 50/125 OM4
VØRUNUMMAR: FIB222002-4
Type: Fiber  -  Connector 1: SC/UPC  -  Connector 2: SC/UPC
321 DKK
 
Keyp
256,80 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
MICROCONNECT SC/ PC-SC/ PC 1,5M 50/125 MM DPX
MICROCONNECT SC/ PC-SC/ PC 1,5M 50/125 MM DPX
VØRUNUMMAR: FIB2220015
Type: Fiber  -  Connector 1: SC/UPC  -  Connector 2: SC/UPC
328 DKK
 
Keyp
262,40 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
MICROCONNECT ST/ UPC-SC/ UPC 0.5m 62.5/125
MICROCONNECT ST/ UPC-SC/ UPC 0.5m 62.5/125
VØRUNUMMAR: FIB1200005
Type: Fiber  -  Connector 1: SC/UPC  -  Connector 2: ST/UPC
346 DKK
 
Keyp
276,80 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
MICROCONNECT MU/ UPC-SC/ UPC 2M 9/125 OS2
MICROCONNECT MU/ UPC-SC/ UPC 2M 9/125 OS2
VØRUNUMMAR: FIB221202
Type: Fiber  -  Connector 1: SC/UPC  -  Connector 2: SC/UPC
359 DKK
 
Keyp
287,20 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
MICROCONNECT SC/ UPC-SC/ UPC 0.5m 50/125 OM5
MICROCONNECT SC/ UPC-SC/ UPC 0.5m 50/125 OM5
VØRUNUMMAR: FIB5710005
Type: Fiber  -  Connector 1: SC/UPC  -  Connector 2: SC/PC
417 DKK
 
Keyp
333,60 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
MICROCONNECT SC/ UPC-SC/ UPC 1m 50/125 OM5
MICROCONNECT SC/ UPC-SC/ UPC 1m 50/125 OM5
VØRUNUMMAR: FIB571001
Type: Fiber  -  Connector 1: SC/UPC  -  Connector 2: SC/UPC
473 DKK
 
Keyp
378,40 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
MICROCONNECT SC/ UPC-SC/ UPC 5m 50/125 OM4
MICROCONNECT SC/ UPC-SC/ UPC 5m 50/125 OM4
VØRUNUMMAR: FIB222005-4
Type: Fiber  -  Connector 1: SC/UPC  -  Connector 2: SC/UPC
484 DKK
 
Keyp
387,20 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
MICROCONNECT SC/ UPC-SC/ UPC 5m 50/125 OM5
MICROCONNECT SC/ UPC-SC/ UPC 5m 50/125 OM5
VØRUNUMMAR: FIB571005
Type: Fiber  -  Connector 1: SC/UPC  -  Connector 2: SC/UPC
562 DKK
 
Keyp
449,60 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
MICROCONNECT SC/ UPC-SC/ UPC 2m 50/125 OM5
MICROCONNECT SC/ UPC-SC/ UPC 2m 50/125 OM5
VØRUNUMMAR: FIB571002
Type: Fiber  -  Connector 1: SC/UPC  -  Connector 2: SC/UPC
628 DKK
 
Keyp
502,40 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
MICROCONNECT SC/ UPC-SC/ UPC 15m 9/125 OS2
MICROCONNECT SC/ UPC-SC/ UPC 15m 9/125 OS2
VØRUNUMMAR: FIB221015-FLAT
Type: Fiber  -  Connector 1: SC/UPC  -  Connector 2: SC/UPC
656 DKK
 
Keyp
524,80 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
MICROCONNECT SC/ UPC-SC/ UPC 3m 50/125 OM5
MICROCONNECT SC/ UPC-SC/ UPC 3m 50/125 OM5
VØRUNUMMAR: FIB571003
Type: Fiber  -  Connector 1: SC/UPC  -  Connector 2: SC/UPC
695 DKK
 
Keyp
556 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
Vísir 1-22 av 22 vørum
Login
  
 
 Minnist meg
Gloymt loyniorðið?
Nýggjur brúkari?
Logga inn
Leiðbeinari

Til forsíðu    |    Nýggj vørumerki    |    Søluátøk    |    Tíðindabrøv    |    Fá samband við okkum
Vørubólkar
Framleiðarar