Please wait...

The product was added to the shopping cart.View shopping cart here
Um Meltic    |    Setið tygum í samband við okkum    |    Fígging    |    Samhandilstreytir    |    Aftursendingartreytir
Vørumerki: 0
Millumúrslit: 0 DKK
Keypskurv
Søluátøk Servarar Farteldur / Teldur Sjónvørp / Ljóð Tólbúnaður Ritbúnaður Tele / GPS-arar Ítriv / Frítíð
Upplatingartíðir
Mána - Fríggjadag
8.00 - 17.00

Kaðalar


Connector 1: LC/UPC     
Start Søge Wizard  
Ændre søgekriterier
Flokkið eftir 
Vísir 1-23 av 23 vørum
MICROCONNECT
Á goymslu  = Á goymslu
Ikki á goymslu  = Ikki á goymslu
MICROCONNECT LC/UPC Pigtail 1.5m 50/125 OM2
MICROCONNECT LC/UPC Pigtail 1.5m 50/125 OM2
VØRUNUMMAR: FIBLCM2PIG
Type: Fiber  -  Connector 1: LC/UPC  -  Connector 2: N
83 DKK
 
Keyp
66,40 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
MICROCONNECT LC/UPC Pigtail 2m 9/125 OS2
MICROCONNECT LC/UPC Pigtail 2m 9/125 OS2
VØRUNUMMAR: FIBLCPIG2
Type: Fiber  -  Connector 1: LC/UPC  -  Connector 2: N
91 DKK
 
Keyp
72,80 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
MICROCONNECT LC/UPC Pigtail 2m 62,5/125 OM1
MICROCONNECT LC/UPC Pigtail 2m 62,5/125 OM1
VØRUNUMMAR: FIBLCMPIG2
Type: Fiber  -  Connector 1: LC/UPC  -  Connector 2: N
98 DKK
 
Keyp
78,40 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
MICROCONNECT LC/UPC Pigtail 2m 50/125 OM2
MICROCONNECT LC/UPC Pigtail 2m 50/125 OM2
VØRUNUMMAR: FIBLCM2PIG2
Type: Fiber  -  Connector 1: LC/UPC  -  Connector 2: N
98 DKK
 
Keyp
78,40 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
MICROCONNECT LC/UPC Pigtail 3m 9/125 OS2
MICROCONNECT LC/UPC Pigtail 3m 9/125 OS2
VØRUNUMMAR: FIBLCPIG3
Type: Fiber  -  Connector 1: LC/UPC  -  Connector 2: N
106 DKK
 
Keyp
84,80 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
MICROCONNECT LC/UPC Pigtail 3m 50/125 OM2
MICROCONNECT LC/UPC Pigtail 3m 50/125 OM2
VØRUNUMMAR: FIBLCM2PIG3
Type: Fiber  -  Connector 1: LC/UPC  -  Connector 2: N
106 DKK
 
Keyp
84,80 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
MICROCONNECT LC/UPC Pigtail 5m 9/125 OS2
MICROCONNECT LC/UPC Pigtail 5m 9/125 OS2
VØRUNUMMAR: FIBLCPIG5
Type: Fiber  -  Connector 1: LC/UPC  -  Connector 2: N
106 DKK
 
Keyp
84,80 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
MICROCONNECT LC/UPC Pigtail 3m 62,5/125 OM1
MICROCONNECT LC/UPC Pigtail 3m 62,5/125 OM1
VØRUNUMMAR: FIBLCMPIG3
Type: Fiber  -  Connector 1: LC/UPC  -  Connector 2: N
113 DKK
 
Keyp
90,40 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
MICROCONNECT LC/UPC Pigtail 5m 62,5/125 OM1
MICROCONNECT LC/UPC Pigtail 5m 62,5/125 OM1
VØRUNUMMAR: FIBLCMPIG5
Type: Fiber  -  Connector 1: LC/UPC  -  Connector 2: N
121 DKK
 
Keyp
96,80 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
MICROCONNECT LC/ UPC-ST/ UPC 1m 50/125 OM2
MICROCONNECT LC/ UPC-ST/ UPC 1m 50/125 OM2
VØRUNUMMAR: FIB412001-2
Type: Fiber  -  Connector 1: LC/UPC  -  Connector 2: ST/UPC
192 DKK
 
Keyp
153,60 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
MICROCONNECT LC/ UPC-ST/ UPC 0.5m 50/125 OM4
MICROCONNECT LC/ UPC-ST/ UPC 0.5m 50/125 OM4
VØRUNUMMAR: FIB4120005-4
Type: Fiber  -  Connector 1: LC/UPC  -  Connector 2: ST/UPC
221 DKK
 
Keyp
176,80 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
MICROCONNECT LC/ UPC-ST/ UPC 0.5m 9/125 OS2
MICROCONNECT LC/ UPC-ST/ UPC 0.5m 9/125 OS2
VØRUNUMMAR: FIB4110005
Type: Fiber  -  Connector 1: LC/UPC  -  Connector 2: ST/UPC
221 DKK
 
Keyp
176,80 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
MICROCONNECT LC/ UPC-ST/ UPC 0.5m 50/125 OM3
MICROCONNECT LC/ UPC-ST/ UPC 0.5m 50/125 OM3
VØRUNUMMAR: FIB4120005
Type: Fiber  -  Connector 1: LC/UPC  -  Connector 2: ST/UPC
306 DKK
 
Keyp
244,80 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
MICROCONNECT LC/ UPC-ST/ UPC 5m 50/125 OM4
MICROCONNECT LC/ UPC-ST/ UPC 5m 50/125 OM4
VØRUNUMMAR: FIB412005-4
Type: Fiber  -  Connector 1: LC/UPC  -  Connector 2: ST/UPC
326 DKK
 
Keyp
260,80 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
MICROCONNECT SC/ APC-LC/ UPC 15M 9/125 SM
MICROCONNECT SC/ APC-LC/ UPC 15M 9/125 SM
VØRUNUMMAR: FIB841015
Type: Fiber  -  Connector 1: LC/UPC  -  Connector 2: SC/APC
331 DKK
 
Keyp
264,80 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
MICROCONNECT LC/ UPC-ST/ UPC 7m 50/125 OM4
MICROCONNECT LC/ UPC-ST/ UPC 7m 50/125 OM4
VØRUNUMMAR: FIB412007-4
Type: Fiber  -  Connector 1: LC/UPC  -  Connector 2: ST/UPC
355 DKK
 
Keyp
284 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
MICROCONNECT LC/ UPC-ST/ UPC 1m 50/125 OM4
MICROCONNECT LC/ UPC-ST/ UPC 1m 50/125 OM4
VØRUNUMMAR: FIB412001-4
Type: Fiber  -  Connector 1: LC/UPC  -  Connector 2: ST/UPC
384 DKK
 
Keyp
307,20 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
MICROCONNECT LC/ UPC-ST/ UPC 10m 50/125 OM4
MICROCONNECT LC/ UPC-ST/ UPC 10m 50/125 OM4
VØRUNUMMAR: FIB412010-4
Type: Fiber  -  Connector 1: LC/UPC  -  Connector 2: ST/UPC
388 DKK
 
Keyp
310,40 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
MICROCONNECT LC/ UPC-SC/ UPC 1m 50/125 OM5
MICROCONNECT LC/ UPC-SC/ UPC 1m 50/125 OM5
VØRUNUMMAR: FIB561001
Type: Fiber  -  Connector 1: LC/UPC  -  Connector 2: SC/UPC
417 DKK
 
Keyp
333,60 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
MICROCONNECT LC/ UPC-SC/ UPC 2m 50/125 OM5
MICROCONNECT LC/ UPC-SC/ UPC 2m 50/125 OM5
VØRUNUMMAR: FIB561002
Type: Fiber  -  Connector 1: LC/UPC  -  Connector 2: SC/UPC
445 DKK
 
Keyp
356 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
MICROCONNECT LC/ UPC-SC/ UPC 3m 50/125 OM5
MICROCONNECT LC/ UPC-SC/ UPC 3m 50/125 OM5
VØRUNUMMAR: FIB561003
Type: Fiber  -  Connector 1: LC/UPC  -  Connector 2: SC/UPC
495 DKK
 
Keyp
396 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
MICROCONNECT LC/ UPC-SC/ UPC 10m 9/125 OS2
MICROCONNECT LC/ UPC-SC/ UPC 10m 9/125 OS2
VØRUNUMMAR: FIB421010-FLAT
Type: Fiber  -  Connector 1: LC/UPC  -  Connector 2: SC/UPC
600 DKK
 
Keyp
480 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
MICROCONNECT LC/ UPC-SC/ UPC 5m 50/125 OM5
MICROCONNECT LC/ UPC-SC/ UPC 5m 50/125 OM5
VØRUNUMMAR: FIB561005
Type: Fiber  -  Connector 1: LC/UPC  -  Connector 2: SC/UPC
600 DKK
 
Keyp
480 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
Vísir 1-23 av 23 vørum
Login
  
 
 Minnist meg
Gloymt loyniorðið?
Nýggjur brúkari?
Logga inn
Leiðbeinari

Til forsíðu    |    Nýggj vørumerki    |    Søluátøk    |    Tíðindabrøv    |    Fá samband við okkum
Vørubólkar
Framleiðarar