Please wait...

The product was added to the shopping cart.View shopping cart here
Um Meltic    |    Setið tygum í samband við okkum    |    Fígging    |    Samhandilstreytir    |    Aftursendingartreytir
Vørumerki: 0
Millumúrslit: 0 DKK
Keypskurv
Søluátøk Servarar Farteldur / Teldur Sjónvørp / Ljóð Tólbúnaður Ritbúnaður Tele / GPS-arar Ítriv / Frítíð
Upplatingartíðir
Mána - Fríggjadag
8.00 - 17.00

Kaðalar


Flokkið eftir 
Vísir 1-25 av 25 vørum
ALINE
Á goymslu  = Á goymslu
Ikki á goymslu  = Ikki á goymslu
ALINE Fiberkabel  50/125 my ST-SC, OM4 multimode duplex, 1 m
ALINE Fiberkabel 50/125 my ST-SC, OM4 multimode duplex, 1 m
VØRUNUMMAR: 5072010
Type: Fiber  -  Connector 1: ST  -  Connector 2: SC
160 DKK
 
Keyp
128 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
ALINE Fiberkabel  50/125 my ST-SC, OM3 multimode duplex, 3 m
ALINE Fiberkabel 50/125 my ST-SC, OM3 multimode duplex, 3 m
VØRUNUMMAR: 5072030
Type: Fiber  -  Connector 1: ST  -  Connector 2: SC
189 DKK
 
Keyp
151,20 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
ALINE Fiberkabel  50/125 my ST-SC, OM3 multimode duplex, 2 m
ALINE Fiberkabel 50/125 my ST-SC, OM3 multimode duplex, 2 m
VØRUNUMMAR: 5072020
Type: Fiber  -  Connector 1: ST  -  Connector 2: SC
257 DKK
 
Keyp
205,60 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
MICROCONNECT
MICROCONNECT ST/ PC-ST/ PC 2M 62,5/125 MM
MICROCONNECT ST/ PC-ST/ PC 2M 62,5/125 MM
VØRUNUMMAR: FIB110002
Type: Fiber  -  Connector 1: ST  -  Connector 2: ST
172 DKK
 
Keyp
137,60 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
MICROCONNECT ST/ PC-SC/ PC 3M 62,5/125 MM
MICROCONNECT ST/ PC-SC/ PC 3M 62,5/125 MM  SVANEN
VØRUNUMMAR: FIB120003
Type: Fiber  -  Connector 1: ST  -  Connector 2: SC
186 DKK
 
Keyp
148,80 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
MICROCONNECT ST/ PC-ST/ PC 1M 50/125 MM
MICROCONNECT ST/ PC-ST/ PC 1M 50/125 MM
VØRUNUMMAR: FIB112001
Type: Fiber  -  Connector 1: ST  -  Connector 2: ST
188 DKK
 
Keyp
150,40 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
MICROCONNECT ST/ PC-SC/ PC 7M 9/125 SM DPX
MICROCONNECT ST/ PC-SC/ PC 7M 9/125 SM DPX
VØRUNUMMAR: FIB121007
Type: Fiber  -  Connector 1: ST  -  Connector 2: SC
258 DKK
 
Keyp
206,40 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
MICROCONNECT ST/ PC-SC/ PC 5M 62,5/125 MM
MICROCONNECT ST/ PC-SC/ PC 5M 62,5/125 MM
VØRUNUMMAR: FIB120005
Type: Fiber  -  Connector 1: ST  -  Connector 2: SC
264 DKK
 
Keyp
211,20 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
MICROCONNECT ST/ PC-SC/ PC 2M 9/125 SM DPX
MICROCONNECT ST/ PC-SC/ PC 2M 9/125 SM DPX
VØRUNUMMAR: FIB121002
Type: Fiber  -  Connector 1: ST  -  Connector 2: SC
271 DKK
 
Keyp
216,80 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
MICROCONNECT ST/ PC-SC/ PC 0,5M 50/125 MM
MICROCONNECT ST/ PC-SC/ PC 0,5M 50/125 MM
VØRUNUMMAR: FIB1220005
Type: Fiber  -  Connector 1: ST  -  Connector 2: SC
278 DKK
 
Keyp
222,40 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
MICROCONNECT ST/ PC-ST/ PC 3M 50/125 MM
MICROCONNECT ST/ PC-ST/ PC 3M 50/125 MM
VØRUNUMMAR: FIB112003
Type: Fiber  -  Connector 1: ST  -  Connector 2: ST
280 DKK
 
Keyp
224 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
MICROCONNECT ST/ PC-SC/ PC 2M 62,5/125 MM
MICROCONNECT ST/ PC-SC/ PC 2M 62,5/125 MM
VØRUNUMMAR: FIB120002
Type: Fiber  -  Connector 1: ST  -  Connector 2: SC
284 DKK
 
Keyp
227,20 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
MICROCONNECT ST/ PC-SC/ PC 1M 50/125 MM
MICROCONNECT ST/ PC-SC/ PC 1M 50/125 MM
VØRUNUMMAR: FIB122001
Type: Fiber  -  Connector 1: ST  -  Connector 2: SC
289 DKK
 
Keyp
231,20 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
MICROCONNECT ST/ PC-ST/ PC 3M 9/125 SM DPX
MICROCONNECT ST/ PC-ST/ PC 3M 9/125 SM DPX
VØRUNUMMAR: FIB111003
Type: Fiber  -  Connector 1: ST  -  Connector 2: ST
298 DKK
 
Keyp
238,40 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
MICROCONNECT ST/ PC-ST/ PC 2M 50/125 MM
MICROCONNECT ST/ PC-ST/ PC 2M 50/125 MM
VØRUNUMMAR: FIB112002
Type: Fiber  -  Connector 1: ST  -  Connector 2: ST
323 DKK
 
Keyp
258,40 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
MICROCONNECT ST/ PC-ST/ PC 3M 62,5/125 MM
MICROCONNECT ST/ PC-ST/ PC 3M 62,5/125 MM
VØRUNUMMAR: FIB110003
Type: Fiber  -  Connector 1: ST  -  Connector 2: ST
328 DKK
 
Keyp
262,40 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
MICROCONNECT ST/ PC-SC/ PC 2M 50/125 MM
MICROCONNECT ST/ PC-SC/ PC 2M 50/125 MM
VØRUNUMMAR: FIB122002
Type: Fiber  -  Connector 1: ST  -  Connector 2: SC
334 DKK
 
Keyp
267,20 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
MICROCONNECT ST/ PC-SC/ PC 10M 62,5/125 MM
MICROCONNECT ST/ PC-SC/ PC 10M 62,5/125 MM
VØRUNUMMAR: FIB120010
Type: Fiber  -  Connector 1: ST  -  Connector 2: SC
345 DKK
 
Keyp
276 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
MICROCONNECT ST/ PC-ST/ PC 2M 9/125 SM DPX
MICROCONNECT ST/ PC-ST/ PC 2M 9/125 SM DPX
VØRUNUMMAR: FIB111002
Type: Fiber  -  Connector 1: ST  -  Connector 2: ST
345 DKK
 
Keyp
276 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
MICROCONNECT ST/ PC-ST/ PC 1M 9/125 SM DPX
MICROCONNECT ST/ PC-ST/ PC 1M 9/125 SM DPX
VØRUNUMMAR: FIB111001
Type: Fiber  -  Connector 1: ST  -  Connector 2: ST
346 DKK
 
Keyp
276,80 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
MICROCONNECT ST/ PC-SC/ PC 1M 62,5/125 MM
MICROCONNECT ST/ PC-SC/ PC 1M 62,5/125 MM
VØRUNUMMAR: FIB120001
Type: Fiber  -  Connector 1: ST  -  Connector 2: SC
346 DKK
 
Keyp
276,80 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
MICROCONNECT ST/ PC-ST/ PC 1M 62,5/125 MM
MICROCONNECT ST/ PC-ST/ PC 1M 62,5/125 MM
VØRUNUMMAR: FIB110001
Type: Fiber  -  Connector 1: ST  -  Connector 2: ST
346 DKK
 
Keyp
276,80 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
MICROCONNECT ST/ UPC-ST/ UPC 0.5M 50/125 OM3
MICROCONNECT ST/ UPC-ST/ UPC 0.5M 50/125 OM3
VØRUNUMMAR: FIB1120005
Type: Fiber  -  Connector 1: ST  -  Connector 2: ST
361 DKK
 
Keyp
288,80 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
MICROCONNECT ST/ PC-SC/ PC 3M 50/125 MM
MICROCONNECT ST/ PC-SC/ PC 3M 50/125 MM
VØRUNUMMAR: FIB122003
Type: Fiber  -  Connector 1: ST  -  Connector 2: SC
362 DKK
 
Keyp
289,60 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
MICROCONNECT ST/ PC-ST/ PC 10M 62,5/125 MM
MICROCONNECT ST/ PC-ST/ PC 10M 62,5/125 MM
VØRUNUMMAR: FIB110010
Type: Fiber  -  Connector 1: ST  -  Connector 2: ST
450 DKK
 
Keyp
360 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
Vísir 1-25 av 25 vørum
Login
  
 
 Minnist meg
Gloymt loyniorðið?
Nýggjur brúkari?
Logga inn
Leiðbeinari

Til forsíðu    |    Nýggj vørumerki    |    Søluátøk    |    Tíðindabrøv    |    Fá samband við okkum
Vørubólkar
Framleiðarar