Please wait...

The product was added to the shopping cart.View shopping cart here
Um Meltic    |    Setið tygum í samband við okkum    |    Fígging    |    Samhandilstreytir    |    Aftursendingartreytir
Vørumerki: 0
Millumúrslit: 0 DKK
Keypskurv
Søluátøk Servarar Farteldur / Teldur Sjónvørp / Ljóð Tólbúnaður Ritbúnaður Tele / GPS-arar Ítriv / Frítíð
Upplatingartíðir
Mána - Fríggjadag
8.00 - 17.00

Kaðalar


Flokkið eftir 
Vísir 1-41 av 41 vørum
EQUIP
Á goymslu  = Á goymslu
Ikki á goymslu  = Ikki á goymslu
EQUIP Fiber optik kabel SC-SC 50/125 1 m Orange
EQUIP Fiber optik kabel SC-SC 50/125 1 m Orange
VØRUNUMMAR: 253311
Type: Fiber  -  Connector 1: SC  -  Connector 2: SC
95 DKK
 
Keyp
76 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
MICROCONNECT
MICROCONNECT Adapter SC-SC Duplex Multimode
MICROCONNECT Adapter SC-SC Duplex Multimode
VØRUNUMMAR: FISCSC
Type: Fiber  -  Connector 1: SC  -  Connector 2: SC
38 DKK
 
Keyp
30,40 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
MICROCONNECT SC/ UPC-SC/ UPC SM 5M 9/125
MICROCONNECT SC/ UPC-SC/ UPC SM 5M 9/125
VØRUNUMMAR: FIB224005
Type: Fiber  -  Connector 1: SC  -  Connector 2: SC
116 DKK
 
Keyp
92,80 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
MICROCONNECT SC/ UPC-SC/ UPC SM 3M
MICROCONNECT SC/ UPC-SC/ UPC SM 3M
VØRUNUMMAR: FIB224003
Type: Fiber  -  Connector 1: SC  -  Connector 2: SC
157 DKK
 
Keyp
125,60 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
MICROCONNECT SC/ PC-SC/ PC 5M 62,5/125 MM
MICROCONNECT SC/ PC-SC/ PC 5M 62,5/125 MM
VØRUNUMMAR: FIB220005
Type: Fiber  -  Connector 1: SC  -  Connector 2: SC
192 DKK
 
Keyp
153,60 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
MICROCONNECT SC/ APC-SC/ UPC 1M 9/125
MICROCONNECT SC/ APC-SC/ UPC 1M 9/125
VØRUNUMMAR: FIB821001
Type: Fiber  -  Connector 1: SC  -  Connector 2: SC
206 DKK
 
Keyp
164,80 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
MICROCONNECT SC/ PC-SC/ PC 2M 9/125 SM DPX
MICROCONNECT SC/ PC-SC/ PC 2M 9/125 SM DPX
VØRUNUMMAR: FIB221002
Type: Fiber  -  Connector 1: SC  -  Connector 2: SC
217 DKK
 
Keyp
173,60 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
MICROCONNECT SC/ UPC-SC/ UPC SM 1M
MICROCONNECT SC/ UPC-SC/ UPC SM 1M
VØRUNUMMAR: FIB224001
Type: Fiber  -  Connector 1: SC  -  Connector 2: SC
218 DKK
 
Keyp
174,40 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
MICROCONNECT SC/ PC-SC/ PC 2M 62,5/125 MM
MICROCONNECT SC/ PC-SC/ PC 2M 62,5/125 MM
VØRUNUMMAR: FIB220002
Type: Fiber  -  Connector 1: SC  -  Connector 2: SC
221 DKK
 
Keyp
176,80 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
MICROCONNECT SC/ PC-SC/ PC 3M 62,5/125 MM
MICROCONNECT SC/ PC-SC/ PC 3M 62,5/125 MM
VØRUNUMMAR: FIB220003
Type: Fiber  -  Connector 1: SC  -  Connector 2: SC
229 DKK
 
Keyp
183,20 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
MICROCONNECT SC/ APC-SC/ APC 5M 9/125
MICROCONNECT SC/ APC-SC/ APC 5M 9/125
VØRUNUMMAR: FIB881005
Type: Fiber  -  Connector 1: SC  -  Connector 2: SC
248 DKK
 
Keyp
198,40 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
MICROCONNECT SC/ APC-SC/ APC 3M 9/125
MICROCONNECT SC/ APC-SC/ APC 3M 9/125
VØRUNUMMAR: FIB881003
Type: Fiber  -  Connector 1: SC  -  Connector 2: SC
249 DKK
 
Keyp
199,20 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
MICROCONNECT SC/ PC-SC/ PC 1M 50/125 MM DPX
MICROCONNECT SC/ PC-SC/ PC 1M 50/125 MM DPX
VØRUNUMMAR: FIB222001
Type: Fiber  -  Connector 1: SC  -  Connector 2: SC
267 DKK
 
Keyp
213,60 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
MICROCONNECT SC/ PC-SC/ PC 5M 50/125 MM DPX
MICROCONNECT SC/ PC-SC/ PC 5M 50/125 MM DPX
VØRUNUMMAR: FIB222005
Type: Fiber  -  Connector 1: SC  -  Connector 2: SC
277 DKK
 
Keyp
221,60 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
MICROCONNECT SC/ APC-SC/ UPC 2M 9/125
MICROCONNECT SC/ APC-SC/ UPC 2M 9/125
VØRUNUMMAR: FIB821002
Type: Fiber  -  Connector 1: SC  -  Connector 2: SC
284 DKK
 
Keyp
227,20 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
MICROCONNECT SC/ APC-SC/ APC 2M 9/125
MICROCONNECT SC/ APC-SC/ APC 2M 9/125
VØRUNUMMAR: FIB881002
Type: Fiber  -  Connector 1: SC  -  Connector 2: SC
285 DKK
 
Keyp
228 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
MICROCONNECT SC/ PC-SC/ PC 10M 62,5/125 MM
MICROCONNECT SC/ PC-SC/ PC 10M 62,5/125 MM
VØRUNUMMAR: FIB220010
Type: Fiber  -  Connector 1: SC  -  Connector 2: SC
291 DKK
 
Keyp
232,80 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
MICROCONNECT SC/ PC-SC/ PC 3M 50/125 MM DPX
MICROCONNECT SC/ PC-SC/ PC 3M 50/125 MM DPX
VØRUNUMMAR: FIB222003
Type: Fiber  -  Connector 1: SC  -  Connector 2: SC
293 DKK
 
Keyp
234,40 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
MICROCONNECT SC/ PC-SC/ PC 4M 9/125 SM DPX
MICROCONNECT SC/ PC-SC/ PC 4M 9/125 SM DPX
VØRUNUMMAR: FIB221004
Type: Fiber  -  Connector 1: SC  -  Connector 2: SC
295 DKK
 
Keyp
236 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
MICROCONNECT SC/ APC-SC/ UPC 3M 9/125
MICROCONNECT SC/ APC-SC/ UPC 3M 9/125
VØRUNUMMAR: FIB821003
Type: Fiber  -  Connector 1: SC  -  Connector 2: SC
295 DKK
 
Keyp
236 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
MICROCONNECT SC/ PC-SC/ PC 15M 9/125 SM DPX
MICROCONNECT SC/ PC-SC/ PC 15M 9/125 SM DPX
VØRUNUMMAR: FIB221013
Type: Fiber  -  Connector 1: SC  -  Connector 2: SC
303 DKK
 
Keyp
242,40 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
MICROCONNECT SC/ PC-SC/ PC 7M 62,5/125 MM
MICROCONNECT SC/ PC-SC/ PC 7M 62,5/125 MM
VØRUNUMMAR: FIB220007
Type: Fiber  -  Connector 1: SC  -  Connector 2: SC
304 DKK
 
Keyp
243,20 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
MICROCONNECT SC/ PC-SC/ PC 20M 62,5/125 MM
MICROCONNECT SC/ PC-SC/ PC 20M 62,5/125 MM
VØRUNUMMAR: FIB220020
Type: Fiber  -  Connector 1: SC  -  Connector 2: SC
323 DKK
 
Keyp
258,40 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
MICROCONNECT SC/ UPC-LC/ APC 10M 9/125 OS2
MICROCONNECT SC/ UPC-LC/ APC 10M 9/125 OS2
VØRUNUMMAR: FIB851010
Type: Fiber  -  Connector 1: SC  -  Connector 2: LC
325 DKK
 
Keyp
260 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
MICROCONNECT SC/ PC-SC/ PC 0,5M 9/125 SM DPX
MICROCONNECT SC/ PC-SC/ PC 0,5M 9/125 SM DPX
VØRUNUMMAR: FIB2210005
Type: Fiber  -  Connector 1: SC  -  Connector 2: SC
328 DKK
 
Keyp
262,40 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
MICROCONNECT SC/ PC-SC/ PC 0,5M 62,5/125 MM
MICROCONNECT SC/ PC-SC/ PC 0,5M 62,5/125 MM
VØRUNUMMAR: FIB2200005
Type: Fiber  -  Connector 1: SC  -  Connector 2: SC
331 DKK
 
Keyp
264,80 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
MICROCONNECT SC/ PC-SC/ PC 1M 9/125 SM DPX
MICROCONNECT SC/ PC-SC/ PC 1M 9/125 SM DPX
VØRUNUMMAR: FIB221001
Type: Fiber  -  Connector 1: SC  -  Connector 2: SC
334 DKK
 
Keyp
267,20 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
MICROCONNECT SC/ UPC-SC/ UPC SM 15M 9/125
MICROCONNECT SC/ UPC-SC/ UPC SM 15M 9/125
VØRUNUMMAR: FIB224015
Type: Fiber  -  Connector 1: SC  -  Connector 2: SC
346 DKK
 
Keyp
276,80 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
MICROCONNECT SC/APC-LC 3M 9/125 SM
MICROCONNECT SC/APC-LC 3M 9/125 SM
VØRUNUMMAR: FIB841003
Type: Fiber  -  Connector 1: SC  -  Connector 2: LC
348 DKK
 
Keyp
278,40 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
MICROCONNECT SC/ PC-SC/ PC 7M 50/125 MM DPX
MICROCONNECT SC/ PC-SC/ PC 7M 50/125 MM DPX
VØRUNUMMAR: FIB222007
Type: Fiber  -  Connector 1: SC  -  Connector 2: SC
348 DKK
 
Keyp
278,40 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
MICROCONNECT SC/ PC-SC/ PC 20M 50/125 MM DPX
MICROCONNECT SC/ PC-SC/ PC 20M 50/125 MM DPX
VØRUNUMMAR: FIB222020
Type: Fiber  -  Connector 1: SC  -  Connector 2: SC
349 DKK
 
Keyp
279,20 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
MICROCONNECT SC/ PC-SC/ PC 10M 9/125 SM DPX
MICROCONNECT SC/ PC-SC/ PC 10M 9/125 SM DPX
VØRUNUMMAR: FIB221010
Type: Fiber  -  Connector 1: SC  -  Connector 2: SC
360 DKK
 
Keyp
288 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
MICROCONNECT SC/APC-LC 5M 9/125 SM
MICROCONNECT SC/APC-LC 5M 9/125 SM
VØRUNUMMAR: FIB841005
Type: Fiber  -  Connector 1: SC  -  Connector 2: LC
370 DKK
 
Keyp
296 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
MICROCONNECT SC/ PC-SC/ PC 10M 50/125 MM
MICROCONNECT SC/ PC-SC/ PC 10M 50/125 MM
VØRUNUMMAR: FIB222010
Type: Fiber  -  Connector 1: SC  -  Connector 2: SC
372 DKK
 
Keyp
297,60 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
MICROCONNECT SC/ PC-SC/ PC 3M 9/125 SM DPX
MICROCONNECT SC/ PC-SC/ PC 3M 9/125 SM DPX
VØRUNUMMAR: FIB221003
Type: Fiber  -  Connector 1: SC  -  Connector 2: SC
378 DKK
 
Keyp
302,40 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
MICROCONNECT SC/ UPC-SC/ UPC 1M 50/125 MM DPX
MICROCONNECT SC/ UPC-SC/ UPC 1M 50/125 MM DPX
VØRUNUMMAR: FIB222001-4
Type: Fiber  -  Connector 1: SC  -  Connector 2: SC
384 DKK
 
Keyp
307,20 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
MICROCONNECT SC/APC-LC 1M 9/125 SM
MICROCONNECT SC/APC-LC 1M 9/125 SM
VØRUNUMMAR: FIB841001
Type: Fiber  -  Connector 1: SC  -  Connector 2: LC
434 DKK
 
Keyp
347,20 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
MICROCONNECT SC-LC 2M 9/125 SM APC
MICROCONNECT SC-LC 2M 9/125 SM APC
VØRUNUMMAR: FIB841002
Type: Fiber  -  Connector 1: SC  -  Connector 2: LC
450 DKK
 
Keyp
360 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
MICROCONNECT SC/ PC-SC/ PC 50M 62,5/125 MM
MICROCONNECT SC/ PC-SC/ PC 50M 62,5/125 MM
VØRUNUMMAR: FIB220050
Type: Fiber  -  Connector 1: SC  -  Connector 2: SC
639 DKK
 
Keyp
511,20 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
MICROCONNECT SC/ PC-SC/ PC 25M 50/125 MM DPX
MICROCONNECT SC/ PC-SC/ PC 25M 50/125 MM DPX
VØRUNUMMAR: FIB222025
Type: Fiber  -  Connector 1: SC  -  Connector 2: SC
915 DKK
 
Keyp
732 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
PEAKOPTICAL
PEAKOPTICAL SC/SC SM 1m splx
PEAKOPTICAL SC/SC SM 1m splx
VØRUNUMMAR: PTFPSS-01F
Type: Fiber  -  Connector 1: SC  -  Connector 2: SC
136 DKK
 
Keyp
108,80 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
Vísir 1-41 av 41 vørum
Login
  
 
 Minnist meg
Gloymt loyniorðið?
Nýggjur brúkari?
Logga inn
Leiðbeinari

Til forsíðu    |    Nýggj vørumerki    |    Søluátøk    |    Tíðindabrøv    |    Fá samband við okkum
Vørubólkar
Framleiðarar