Please wait...

The product was added to the shopping cart.View shopping cart here
Um Meltic    |    Setið tygum í samband við okkum    |    Fígging    |    Samhandilstreytir    |    Aftursendingartreytir
Vørumerki: 0
Millumúrslit: 0 DKK
Keypskurv
Søluátøk Servarar Farteldur / Teldur Sjónvørp / Ljóð Tólbúnaður Ritbúnaður Tele / GPS-arar Ítriv / Frítíð
Upplatingartíðir
Mána - Fríggjadag
8.00 - 17.00

Kaðalar


Framleiðarar: EQUIP     
Start Søge Wizard  
Ændre søgekriterier
Flokkið eftir 
Vísir 1-9 av 9 vørum
EQUIP
Á goymslu  = Á goymslu
Ikki á goymslu  = Ikki á goymslu
EQUIP 128863
EQUIP 128863
VØRUNUMMAR: 128863
Type: USB  -  Connector 1: USB A  -  Connector 2: USB B
12 DKK
 
Keyp
9,60 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
EQUIP HighSpeed HDMI to microHDMI
EQUIP HighSpeed HDMI to microHDMI
VØRUNUMMAR: 119309
Type: HDMI  -  Connector 1: HDMI  -  Connector 2: HDMI D (Micro HDMI)
45 DKK
 
Keyp
36 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
EQUIP FO Duplex Jumper LC/SC 50/125µ
EQUIP FO Duplex Jumper LC/SC 50/125µ
VØRUNUMMAR: 255311
Type: Fiber  -  Connector 1: LC  -  Connector 2: SC
87 DKK
 
Keyp
69,60 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
EQUIP Fiber optik kabel SC-SC 50/125 1 m Orange
EQUIP Fiber optik kabel SC-SC 50/125 1 m Orange
VØRUNUMMAR: 253311
Type: Fiber  -  Connector 1: SC  -  Connector 2: SC
95 DKK
 
Keyp
76 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
EQUIP LWL Patchkabel LC -> LC 1,00m Multimode Duplex OM3 t?r
EQUIP LWL Patchkabel LC -> LC 1,00m Multimode Duplex OM3 t?r
VØRUNUMMAR: 255411
Type: Fiber  -  Connector 1: LC  -  Connector 2: LC
134 DKK
 
Keyp
107,20 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
EQUIP 128870
EQUIP 128870
VØRUNUMMAR: 128870
Type: USB  -  Connector 1: USB A  -  Connector 2: USB A
136 DKK
 
Keyp
108,80 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
EQUIP Fiber optik kabel LC-LC 62,5/125 3 m Orange
EQUIP Fiber optik kabel LC-LC 62,5/125 3 m Orange
VØRUNUMMAR: 254423
Type: Fiber  -  Connector 1: LC  -  Connector 2: LC
148 DKK
 
Keyp
118,40 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
EQUIP LWL Patchkabel LC -> LC 2,00m Multimode Duplex OM3 t?r
EQUIP LWL Patchkabel LC -> LC 2,00m Multimode Duplex OM3 t?r
VØRUNUMMAR: 255412
Type: Fiber  -  Connector 1: LC  -  Connector 2: LC
162 DKK
 
Keyp
129,60 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
EQUIP Fiber optilk kabel SC-LC 50/125 10m
EQUIP Fiber optilk kabel SC-LC 50/125 10m
VØRUNUMMAR: 254316
Type: Fiber  -  Connector 1: LC  -  Connector 2: SC
197 DKK
 
Keyp
157,60 DKK uttan mvg.
Á goymsluÁ goymslu
Vísir 1-9 av 9 vørum
Login
  
 
 Minnist meg
Gloymt loyniorðið?
Nýggjur brúkari?
Logga inn
Leiðbeinari

Til forsíðu    |    Nýggj vørumerki    |    Søluátøk    |    Tíðindabrøv    |    Fá samband við okkum
Vørubólkar
Framleiðarar